sreda, 21. november 2012 Vabljeni k sodelovanju na mednarodnem študentskem tekmovanju v managementu – Olimpijada Banks battle 2012

Največja ruska banka Sberbank organizira mednarodno študentsko tekmovanje Olimpijada Banks battle 2012, ki bo potekala od decembra 2012 do marca 2013 na svetovnem speltu.
Prijavijo se lahko vsi študentje dodiplomskega ali podiplomskega študija, ne glede na vrsto ali smer študija, na spletni strani www.banksbattle.com, kjer so objavljene tudi vse ostale informacije o tekmovanju (pogoji sodelovanja, pravila igre, časovni okvir tekmovanja ...).

Rok za prijavo je 2. december 2012.

Tekmovalci se bodo morali izkazati v upravljanju in vodenju virtualne banke, tekmovanje poteka v virtualnem gospodarskem okolju in temelji na računalnški simulaciji bančnih poslovnih procesov.

Glavna nagrada, ki jo bo prejela zmagovalna ekipa, je enotedensko študijsko potovanje v Singapur, kjer se bodo člani ekipe udeležili strokovnih ekskurzij in seminarjev ter obiskali najuspešnejše singapurske finančne institucije.

Spletna olimpijada se odvija že tretjič, letos bodo prvič sodelovale tudi ekipe študentov iz držav, kjer je od letos dalje prisotna ruska banka Sberbank: Slovenije, Avstrije, Slovaške, Madžarske, Češke, Bosne in Hercegovine, Hrvaške in Srbije. Za slovenske študente je to odlična priložnost, da preizkusijo svoje pridobljeno strokovno znanje, ambicije in sposobnost odločanja tudi v praksi in se v tem pomerijo s študenti iz ostalih srednje- in vzhodnoevropskih držav. Pravk tako je to tudi karierna priložnost, saj v primeru dobrega rezultata, ta zagotovo ne bo ostal neopažen.

Več informacij si lahko preberete v razpisu.