sreda, 26. september 2012 Vabilo na izobraževanje za študente tutorje

Vljudno vabljeni na izobraževanje za tutorje, ki bo v petek, 28. 9. 2012, v prostorih UP Fakultete za humanistične študije (Titov trg 5, Koper).

Na izobraževanju boste izvedeli več o osnovnem namenu tutorskega sistema, kako je tutorstvo urejeno na UP, kaj pomeni biti tutor in kako na tutorstvo gledajo študenti. Predstavili bomo tutorstvo za študente s posebnimi potrebami razvijali lastne komunikacijske veščine in poglobili pedagogiko odraslih.

Sledila bodo srečanja tutorjev posameznih članic UP, na katerih vam bodo predstavljene značilnosti tutorskega sistema vaše članice. Na srečanju boste imeli možnost pogovora z organizatorji tutorstva in pridobitve dodatnih pojasnil.

Srečanje se bo nadaljevalo na Mestni plaži v Kopru, kjer bodo predstavniki članic UP z izvirnimi idejami poskrbeli za dobro vzdušje. Dan pa bo zaključen z zabavo v Bellavita baru.

Program izobraževanja:

10.30 – 11.00 Kaj tutorstvo je?
11.00 – 11.30 Tutorstvo na UP
11.30 – 11.50 Tutorstvo študentom s posebnimi potrebami
11.50 – 12.00 Kratek odmor
12.00 – 12.50 Komunikacijske metode, Andragoški ciklus
12.50 – 14.00 Srečanja tutorjev po pedagoških članicah UP

V drugem delu, ki bo bolj naformalno obarvan pa sledi še sproščeno druženje na Mestni plaži v Kopru (od 15.30 do 18.00 ure) ter v večernih urah (od 22.00 dalje) zabava v Bellavita baru v Kopru.

Vabljeni, da se nam pridružite že ob 10.30 uri na UP FHŠ, v predavalnici Maestral 3 (v 3. nadstropju fakultete).