petek, 10. maj 2024 SLUŽBA ZA KOMUNICIRANJE UP VABI V SVOJO EKIPO DIGITALNEGA KREATIVCA_KO

Ti je digitalni svet blizu? Se dobro znajdeš v poplavi trendov? Je pisanje vsebin, oblikovanje kreativ za družbena omrežja vseh sort tvoja strast? Ti je organizacija in ustvarjanje novih formatov dogodkov izziv in bi se rad_a naučila več.  Potem je ta oglas ZATE! Beri dalje.

PODROBNEJE O VSEBINI DELA oz. KAJ BOŠ POČEL_A?

Izpeljava raznolikih komunikacij skozi različne interne/eksterne kanale univerze, to vključuje:

• urejanje družabnih omrežij univerze (FB, IG, LinkedIn, TikTok)
  • oblikovanje kreativ (Canva, CapCut, VideoLeap, …)
  • pisanje vsebin za spletno stran
  • (“neprofi”) fotografiranje raznolikih večjih/manjših dogodkov, ki se odvijajo znotraj univerzitetnega okolja
  • operativna pomoč pri izpeljavi večjih dogodkov na ravni univerze
  • priprava predlogov za izboljšave (seveda, tudi tvoje mnenje šteje!)
  • redno spremljanje trendov in skrb za implementacijo

KAJ PRIČAKUJEMO OD TEBE?

Veliko mero samoiniciativnosti, doslednosti in odgovornosti za delo. V ekipo sprejemajo proaktivnega in zanesljivega posameznika.

KAJ LAHKO PRIČAKUJEŠ ?

- delo v univerzitetnem okolju v res FAJNI ekipi od katere se boš veliko naučil_a!

- pisarno v centru mesta Koper! (praktično v osrčju mesta Koper – Titov trg)

- preizkusno obdobje z možnostjo kasnejše zaposlitve

Preizkusno obdobje se bi zate pričelo že na dogodku “Tranform4Europe Week”, ki traja od 20.-24. 5. 2024 v Kopru/Izoli.  V tem tednu bi se pridružil_a ekipi prostovoljcev.

Smo vzbudili tvoje zanimanje? Pošlji nam svoj (kratek) življenjepis z “motivacijskim pismom”, ki naj bo v obliki kreative (foto, video, reel, kolaž, pismo – vglavnem karkoli kar meniš, da najbolje odraža tvoje kreativno ustvarjanje, osvojene digitalne spretnosti in znanja). Lahko ustvariš novo “kreativo” (sprejemamo oblike vseh sort) ali pa nam pošlješ kakšno, ki si jo že ustvaril_a.

Tvoje izdelke s CV-jem sprejemajo na szk@upr.si,  najkasneje do 15. 5. 2024!

URNIK & URNA POSTAVKA

do 8 ur dnevno (med 8.00 in 17.00)

- urna postavka: 7,00 neto

Ekipa Službe za komuniciranje UP (SZK UP)