petek, 12. januar 2018 UKC Ljubljana, Klinični inštitut za medicino dela, prometa in športa zaposli Projektnega sodelavca

UKC Ljubljana, Klinični inštitut za medicino dela, prometa in športa zaposli Projektnega sodelavca (m/ž).
Zaposlitev traja za čas projekta, do maja 2021. Urnik dela poteka popoldan, poskusna doba pa traja 3 mesece.

Od kandidata pričakujejo VII/2. stopnjo izobrazbe naravoslovne ali družboslovne smeri in 2 leti delovnih izkušenj.
Zaželena je izobrazba predvsem iz tehničnih strok npr. matematike, statistike, računalništva, informatike, bioznanosti ipd. z entuziazmom za delo na področju statistike. Opis nalog obsega delo s podatkovnimi bazami (združevanje in čiščenje baz), ter obdelavo baz podatkov z izkušnjami in znanji iz biostatistike, bioinformatike, multivariantnih statističnih metod v bioznanosti ter suvereno uporabo statističnega programskega okolja SPSS, (lahko tudi R).

Kandidati lahko pisno vlogo pošljejo po pošti do 18.1.2018.

Več podatkov si lahko preberete na povezavi.