torek, 14. maj 2024 Študentsko delo v Centru o delfinih v Piranu (pričetek 17. 6.2024)

V društvu Morigenos iščejo prijaznega, komunikativnega, vestnega in zanesljivega študenta ali študentko, ki bi se pridružil super ekipi.

Delo v Centru o delfinih bo vključevalo sprejem obiskovalcev, prodajo vstopnic in spominkov, skrb za razstavne prostore ter komunikacijo z obiskovalci.

Delo bo potekalo od junija do konca avgusta. Delovni čas bo organiziran v izmenah, ki lahko vključujejo tudi vikende, oziroma glede na potrebo in dogovor. Pomembno je aktivno znanje angleščine, znanje italijanskega jezika pa je zaželeno.

Če se prepoznate v opisu in bi radi postali del ekipe, pošljite svojo prijavo predstavitvenim pismom na center@morigenos.org do vključno 09. junija.