četrtek, 10. oktober 2024 Mladi kreativci, vabljeni na vpis v deseto sezono ŠtudenTeatra

Če imaš vsaj malo gledališke žilice, če te mika, da bi kdaj stal_a na odru, ali pa če te zanima, kaj se skriva za zaveso, je tole tvoja velika priložnost.

• Kaj je ŠtudenTeater in zakaj bo desetka drugačna?

ŠtudenTeater je ultimativni prostor za vse mlade kreativce_ke, ki bi radi vskočili_e v svet gledališča – tudi brez predhodnega znanja!

ŠtudenTeater je program večmesečnih delavnic pod vodstvom strokovnih mentorjev, kjer ekipe študentov pripravijo avtorske predstave krajšega formata (20-45 min). Namenjen je vsem tistim, ki jih zanima raziskovanje gledališča, igre, režije, plesa, lutk, performansa.

Če te mika ustvarjanje in si želiš živahne obštudijske dejavnosti, ti je ŠtudenTeater pisan na kožo.

• Rok prijave: 18. oktober 2024 oz. do zapolnitve mest.
  • Kraj izvedbe: Ljubljana, Maribor, Koper, Nova Gorica
  • Uvodni vikend delavnic v Ljubljani: 26./27.10.2024
  • Termini vaj: oktober 2024 - marec 2025
  • Festival: marec 2025