petek, 3. november 2017 Sodeluj na Celtrinem novembrskem izzivu in osvoji nagrade v višini 1000 EUR

Podjetje Celtra pripravlja tekmovanje za najboljšo programersko rešitev, v kateri lahko študenti osvojijo atraktivne nagrade. Predstavitev izziva bo 6. novembra 2017 ob 11:15 v Garaži na Fakulteti za računalništvo in informatiko UL!

Letošnja naloga zahteva, da implementirate oblačno aplikacijo, in sicer:

• izdelajte oblačno aplikacijo z uporabo storitev AWS - za dostop do AWS je poskrbljeno,
  • zagotovite high-availability in zero-downtime ob posodabljanju aplikacije,
  • za implementacijo lahko uporabite frontend/backend tehnologijo po izbiri,
  • rešite problem, ki vas zanima,
  • delate lahko sami ali v paru!

Vse informacije v zvezi z izzivom bodo na voljo na https://ucilnica.fri.uni-lj.si/celtra. V izzivu bodo sodelovali študenti Univerze v Ljubljani, Univerze v Mariboru, Univerze na Primorskem in Univerze na Reki.

Prijavite se lahko na e-mail naslovu students@celtra.com, in sicer pripišite vaše ime, priimek, ime fakultete, smer študija in letnik. V kolikor boste delali v paru, pošljite tudi podatke vašega partnerja.

Rok za prijavo je 10. november 2017, svojo rešitev pa lahko razvijate do 30. novembra 2017.

Nagrade so sledeče:

• bon za 1000 EUR, ki ga lahko vnovčite za storitve AWS ali Heroku,
  • obisk konference po dogovoru, npr. AWS Summit & technical bootcamp,
  • plačana praksa v podjetju Celtra v Ljubljani, kjer boste lahko nadgradili pridobljeno znanje!

Zmagovalci izziva bodo znani do 11. decembra 2017.