torek, 18. junij 2024 Razpis o dodelitvi štipendij za doktorski študij matematike in naravoslovnih ved za študijsko leto 2024/25

Fundacija akademika Ivana Vidava, ustanova za štipendiranje študentov matematike in naravoslovnih ved doktorskega študijskega programa (v nadaljevanju: fundacija) bo za študijsko leto 2024/2025 podelila eno štipendijo, največ v znesku 5.000,00 EUR, s katerim bo prispevala k pokrivanju stroškov doktorskega študija (3. bolonjska stopnja) mladih slovenskih matematikov in naravoslovcev.

Kandidati naj pošljejo prijave do vključno ponedeljka, 16. septembra 2024 na e-naslov: sazu@sazu.si ali po pošti (v razpisu).

Celoten razpis o dodelitvi štipendij za doktorski študij (3. bolonjska stopnja) matematike in naravoslovnih ved doma ali v tujini za študijsko leto 2024/2025