sobota, 1. junij 2024 Priložnost za mlade: Trening za trenerje // Training for trainers

Mladinska zveza Brez izgovora Slovenija organizira brezplačno mednarodno petdnevno usposabljanje, ki združuje praktične in teoretične pristope, z namenom izobraziti trenerje za delo z mladimi.

Ali izvajaš delavnice z mladimi? Pripravljaš aktivnosti in igre zanje? Si kot mladinski voditelj vključen v katerokoli mladinsko organizacijo? Če je tvoj odgovor na vsaj eno vprašanje pritrdilen, ti bodo vsebine usposabljanja prišle prav.

Vse informacije najdeš TUKAJ.

Kako se prijavim?

• Za zagotovitev mesta je treba izpolniti prijavnico, ki jo najdete tukaj. Rok za prijave je 5. 6. 2024.c
  • Kje dobim več informacij? Več informacij na e-naslovu info@noexcuse.si.

Do you conduct workshops with young people? Do you prepare activities and games for them? Are you involved as a youth leader in any youth organization? If your answer to at least one of these questions is yes, the training content will be useful for you.

All the info can be found HERE.

To secure a spot, you need to fill out the application form, which you can find here. The application deadline is June 5, 2024.

Where can I get more information? More information can be found in the info pack attached or via email at info@noexcuse.si.