torek, 6. marec 2018 Prijava na natečaj Case Study Competition 5.3-17.3.2018

Združenje eStudent in partnerji organizirajo Case Study Competition in vabi študente k prijavi na natečaj. Glavna nit je podajanje kreativnih idej za rešitve za resnične poslovne primere, ki si jih lahko ogledate tukaj. Cilj natečaja je, da študenti pokažejo svoje znanja in ideje ter navežejo stike s potencialnimi delodajalci. V skupini sta lahko najmanj 2 študenta, največ pa 4, vsaki skupini pa je na voljo mentor. Rešitve za natečaj se lahko pošlje preko posebnega obrazca. Ostala pravila si lahko preberete tukaj. Prijave so mogoče od 5. marca do 17. marca. Več splošnih informacij si lahko preberete tukaj.