sreda, 15. maj 2024 Pridruži se T4EU tednu med 22. in 24. majem kot prostovljec_ka! | Join the T4EU week from 22-24 May as a volunteer!

Si navdušuješ nad organizacijo dogodkov?  Spoznaj ozadje dogodka T4EU tedna in se pridruži organizacijski ekipi kot prostovoljec_ka!

Dogodek "Transform4Europe: Beyond the Borders&rdquo" organiziramo med 20. in 24. 5. 2024 na Univerzi na Primorskem, skupaj z Univerzo v Trstu (lokacija dogodkov je tako Koper kot Trst). Združil bo več kot 300 zaposlenih in študentov univerz članic evropske univerze Tranform4Europe, katere polnopravna članica je tudi UP.

Prostovoljce potrebujemo za dogodke, ki se bodo odvili med sredo, 22. in petkom, 24. majem 2024, v Kopru / na različnih članicah UP, ki bi nam pomagali pri:

• izvedbi športnih in družabnih aktivnosti (glej direktno program – povezava spodaj)
  • pripravi prostora za izvedbo dogodka (predvsem v sredo (Socerb – 11:30 -13.30) in v petek (Muzejski trg – 16.00-18.00))
  • spremljanje skupin na lokacije (sreda na ŠOUP (13.30-15.00)) / četrtek do DŠD Koper na kosilo (13.00-14.00)
  • registracija udeležencev v sredo popoldan in četrtek zjutraj
  • ostalo po potrebi

Povezave:

• Vse o dogodku Transfor4Europe Week: Beyond Borders > TUKAJ
  • Direktna povezava do programa T4EU tedna v Canvi > TUKAJ
  • PRIJAVNICA za prostovoljce > TUKAJ

Imaš kakršnokoli dodatno vprašanje? Ne skrbi, imeli bomo skupen sestanek pred sredo, 22. 5., kjer bomo razložili vse podrobnosti. Zaenkrat zgoraj samo okvir na katerih točkah programa bi potrebovali pomoč.

*Kontaktna oseba za organizacijo prostovoljcev je: Jelena Pilipović (Predsednica ESN Primorska) / e: president@esn-primorska.si

Lepo, lepo vabljen_a!

***A mogoče tebe toliko ne zanima sama organizacija in imaš prijatelja, prijateljico, ki jo? Deli informacijo! Veseli bomo tudi tovrstne pomoči.

Ekipa T4EU tedna 2024

Are you interested in organising events?  Get to know the behind-the-scenes of T4EU Week and join the organising team as a volunteer!

The event "Transform4Europe: Beyond the Borders" is organised from 20 to 24 May 2024 at the University of Primorska, together with the University of Trieste (location both in Koper and Trieste), and will bring together more than 300 employees and students of the member universities of Tranform4Europe.

We need volunteers for the events that will take place between Wednesday 22 and Friday 24 May 2024 in Koper / in different UP facultie,  to help us with:

• sports and social activities (see direct programme - link below)
  • preparation of the venue for the event (especially on Wednesday (Socerb - 11:30 - 13:30) ) and Friday (Muzejski trg - 16:00 - 18:00)
  • accompanying the groups to the locations (Wednesday to the ŠOUP (13.30-15.00)) / Thursday to the DŠD Koper for lunch (13.00-14.00)
  • registration of participants on Wednesday afternoon and Thursday morning
  • other as needed

Links:

• All about Transfor4Europe Week: Beyond Border > HERE
  • Direct link to the T4EU Week programme in Canva > HERE
  • VOLUNTEER APPLICATION FORM > HERE

Do you have any further questions? Don't worry, we will have a joint meeting before Wednesday 22 May to explain all the details. For the time being, the above is just an outline of the points on the programme where we would need help.

Contact person for volunteer organization: Jelena Pilipović (President of the ESN Primorska) / e: president@esn-primorska.si

You are very, very welcome!

*** Maybe you are not so interested in the event organisation itself and you have a friend who is? Share the information! We would be glad to have this kind of help too.

Team T4EU tedna 2024