četrtek, 10. oktober 2019 Podaljšan rok natečaja Partnerstvo za spremembe – 6. krog: Povezani za akcijo

Imaš idejo, kako bi tudi ti lahko prispeval k izboljšanju kvalitete življenja v Sloveniji? Zdaj se lahko prijaviš na natečaj in izkoristiš edinstveno priložnost, da pri reševanju svojega izziva sodeluješ z ekipo iz gospodarstva in javne uprave.

Partnerstvo za spremembe je inovativna platforma sodelovanja med zaposlenimi v slovenskem javnem in zasebnem sektorju s ciljem prenosa in uporabe dobrih idej, praks in uporabnih rešitev. Gre za program, kjer zaposleni v javni upravi in gospodarstvu skupaj premikamo meje, rušimo stereotipe in ustvarjamo pozitivne zgodbe ter dokazujemo, da sodelovanje med javno upravo in gospodarstvom na nov, drugačen in inovativen način deluje.

Kaj pridobiš? Nove izkušnje in veščine, mreženje z gospodarstvom in javno upravo, priložnost, da nekomu izboljšaš življenje v naši družbi.

Če te stvar zanima, imaš zdaj priložnost, da prijaviš svoj izziv. Zaradi velikega zanimanja je rok za prijave podaljšan, in sicer do 15. 10. 2019.