sreda, 23. oktober 2024 Nacionalno tekmovanje v podjetniških idejah mladih - POPRI

Tekmovanje POPRI – POdjetniki PRIhodnosti, že 21 let spodbuja podjetniško miselnost med mladimi, je priložnost za študente, da svoje podjetniške ideje preoblikujejo v učinkovite poslovne modele in se ob tem učijo od izkušenih mentorjev. V preteklih dveh desetletjih je Primorski tehnološki park, ki tekmovanje organizira, povezal več kot 5.000 mladih, ki so predstavili skoraj 2.000 idej.

POPRI ponuja študentom neprecenljive izkušnje za vstop v poslovni svet, možnost gradnje novih mrež in pridobivanja dragocenih veščin. Poleg tega tekmovalce privabljajo tudi atraktivne nagrade, ki vključujejo nagradni sklad v višini 36.000 EUR bruto, mednarodna tekmovanja ter strokovne ekskurzije v tujini. Tekmovanje je dvostopenjsko, vključuje pa tako razvoj poslovnega modela kot tudi osebno predstavitev pred komisijo.

Rok za prijavo na tekmovanje je 14. februar 2025, ko je potrebno oddati poslovni model za lastno podjetniško idejo.

Več o tekmovanju najdete na spletni strani POPRI.

Popri brošura