sreda, 26. junij 2024 Luka Koper podeljuje kadrovsko štipendijo za študijsko leto 2024/25 za študente DODIPLOMSKEGA ŠTUDIJA INFORMATIKE/ RAČUNALNIŠTVA

ZA ŠTUDENTE  DODIPLOMSKEGA ŠTUDIJA INFORMATIKE/ RAČUNALNIŠTVA

Ali se želite že v času šolanja povezati z uspešnim poslovnim okoljem? Pridobiti praktične izkušnje v podjetju, ki gradi mednarodno konkurenčnost na visoko motiviranih, ambicioznih in kompetentnih kadrih?

Luka Koper za študijsko leto 2024/25 razpisuje 1 kadrovsko štipendijo za (un.) dipl. inž. informatike/ računalništva.

Od najboljših kandidatov pričakujejo:

• timsko sodelovanje
  • željo po novem znanju

Najboljšim kandidatom bodo omogočili:

• stimulativno kadrovsko štipendijo
  • osebni in strokovni razvoj
    • opravljanje prakse v Luki Koper
    • mentorstvo pri seminarskih in diplomskih nalogah
    • možnost zaposlitve po zaključenem izobraževanju.

Zainteresirane študente vabijo, da do 15. 9. 2024 pošljete prijavo z življenjepisom, potrdilom o opravljenih študijskih obveznostih, navedbo vaših dosežkov in uspehov  ter kontaktnih podatkov (e-mail, gsm) na naslov Luka Koper d.d., Kadrovsko področje,  Vojkovo nabrežje 38, 6000 Koper ali na elektronski naslov kadrovska.izobrazevanje@luka-kp.si.

Dodatne informacije dobite na zgornjem elektronskem naslovu ali v kadrovskem področju Luke Koper tel. 05 6656 918.