ponedeljek, 25. marec 2013 Karierno načrtovanje in svetovanje za učinkovit vstop na trg dela

Karierno svetovanje
Načrtujte svojo karierno pot že med študijem!

Univerza na Primorskem v sodelovanju s podjetjem Adecco v mesecu marcu, aprilu in maju 2013 nadaljuje z organizacijo brezplačnih skupinskih in individualnih srečanj na temo načrtovanja karierne poti in pridobivanja novih kompetenc že v času študija.

Vabimo vas, da se udeležite skupinskega srečanja, ki bo
28.marca 2013, ob 16. uri v Kopru,
na Fakulteti za management Univerze na Primorskem, Trg Brolo 12 (predavalnica B6),
kjer boste lahko preko različnih testov ocenili svoje potenciale ter identificirali svojo karierno pot, spoznali vlogo in pomen pridobivanja dodatnih kompetenc že v času študija ter pomembnost vključevanja v aktivnosti vseživljenjskega učenja.

Na srečanju bodo obravnavane naslednje teme:
• pomen poznavanja samega sebe, svojih ciljev, interesov ter osebnih značilnosti,
• identifikacija lastnih znanj in dosežkov ter spoznavanje svojih sposobnosti, spretnosti in veščin,
• pomen kompetenc (kompetenčni portfolio),
• prehod iz študija v zaposlitev.

Udeleženci se boste na skupinskih srečanjih na interaktiven način preko praktičnih vaj in skupinskih debat seznanili s pomenom pravočasnega načrtovanja karierne poti ter pridobili uporabna znanja, ki vam bodo pomagala pri prehodu iz študija v zaposlitev ter pripomogla k večji konkurenčnosti na trgu dela. Na vašo željo bodo sledila individualna srečanja, kjer boste s svetovalcem podrobneje pregledali rezultate in pripravili akcijski načrt.

Število mest je omejeno, zato pohitite in si zagotovite udeležbo!

Prijave zbiramo na e-naslovu: blanka.palcic@upr.si, do torka, 26. marca 2013, oziroma do zapolnitve mest.

Dodatne informacije: Blanka Palčič, koordinatorica projekta | T. ++386 5 611 75 08 | e-pošta: blanka.palcic@upr.si | www.ustvarikariero.si

Operacijo delno financira Evropska unija, in sicer iz Evropskega socialnega sklada. Operacija se izvaja v okviru Operativnega programa razvoja človeških virov 2007-2013, razvojne prioritete 3: »Razvoj človeških virov in vseživljenjskega učenja«; prednostne usmeritve 3.3 »Kakovost, konkurenčnost in odzivnost visokega šolstva«. Projekt karierno načrtovanje in svetovanje za učinkovit vstop na trg dela (OP RCV_VS-11-016).