torek, 21. april 2009 Informacije o študentski mobilnosti

Dragi študenti!

Si želite na izmenjavo, pa ne veste, kako pristopiti k temu projektu? Razmišljate o formalnem ali neformalnem izobraževanju v tujini? Bi si želeli nabrati izkušnje na najrazličnejših področjih delovanja? Iščete možnosti za izpopolnjevanje, prakso ali celo delo? Se sprašujete, kje najti razpise za štipendije?

Za vsem tem in morda še čim več lahko pobrskate na spletni strani promotorja mobilnosti!

Na enem mestu imate zbrane predstavitve različnih študentskih izmenjav, možnosti izobraževanja v tujini, poleg tega pa tudi različne razpise za štipendije, udeležbe na konferencah, nagradne natečaje, možnosti prostovoljskega dela, dodatnega izobraževanja in obiska poletnih šol.

Obiščite spletno stran http://mobilnost.soup.si, ki je ustvarjena z namenom, da vam pomaga do najvišjih ciljev!

Nekaj je že zbranega, vedno pa smo odprti za še kak namig ali idejo, zato vas vabimo k odzivu, in sicer:

- se lahko osebno oglasite v pisarni na naslovu Titov trg 4, Koper

Delovni čas:
  torek: od 9. do 11. ure
  sreda: od 14. do 16. ure
  četrtek: od 13. do 16. ure

- pišete na spletni naslov: sara@soup.si ali mobilnost@soup.si

- ali pa pokličete na telefonsko številko: 05 611 75 49

Lep pozdrav!