petek, 4. oktober 2024 GEN-I Trading challenge

*English below

Priložnost za vse navdušence nad trgovanjem in analitiko

Podjetje GEN-I študente in mlade zaposlene, ki jih zanimata trgovanje in/ali analitika, vabi na GEN-I Trading challenge: gre za edinstveno priložnost, kjer se od strokovnjakov s področja trgovanja in analitike iz prve roke naučite osnovnih principov trgovanja in na lastni koži občutite adrenalin, ki se ob trgovanju sprošča na dnevni bazi. Najboljši udeleženci izziva bodo po končanem programu dobili možnost zaposlitve na področju trgovanja ali analitike oziroma kadrovsko štipendijo ali študentsko delo v GEN-I.

Na Trading challengu boste skozi dnevna predavanja spoznali osnovne principe trgovanja, se naučili postavljati strategije in razmišljati o dogajanju na trgu, nato pa dobili še priložnost za trgovanje z energenti v okolju brez dejanskih finančnih tveganj.

Izziv bo potekal v digitalni obliki v angleškem jeziku.

Prijave so odprte do 15. 10. 2024, število mest pa omejeno.

Več informacij in prijave: https://gen-i.si/o-gen-i/trgovanje/trading-challenge/.

GEN-I invites students and young professionals interested in trading and analytics to participate in the GEN-I Trading Challenge: an opportunity to learn the basic principles of trading from experts in trading and analytics and experience the daily rush of adrenaline that trading brings. The best participants will have the chance to receive a job offer in trading or analytics or be awarded a scholarship or student work opportunity at GEN-I after completing the program.

During the Trading Challenge, you will attend daily lectures to learn the basic principles of trading, develop strategies, and think critically about market trends. You will then have the opportunity to trade energy commodities in a risk-free environment without actual financial stakes. The challenge will take place digitally in English.

Registrations are open until October 15, 2024, and spots are limited.

Info: https://gen-i.si/o-gen-i/trgovanje/trading-challenge/.