sreda, 28. oktober 2009 Brezplačna uporaba Microsoftovih programov za študente Famnita

Univerza na Primorskem, FAMNIT, je včlanjena v povezavo MSDNAA – Microsoft Developer Network Academic Alliance.

Poleg drugih ugodnosti ta povezava omogoča brezplačno uporabo vseh Microsoftovih programov razen paketa Office. Vsi študenti UP FAMNIT lahko na svoje domače računalnike namestijo Microsoftove programe.

Kako?

Ob vpisu na študij bodo vaši podatki posredovani v bazo uporabnikov MSDNAA. Na vaš e-naslov boste prejeli e-sporočilo, ki vas bo vodilo do želenih programov. Programe presnamete s strežnika na domači računalnik ter zapečete na CD oziroma DVD. S pomočjo tega medija ter pripadajoče šifre lahko programe namestite na svoj računalnik.

Sporočila o napakah ter dodatna vprašanja pošljite na naslov: