sreda, 5. junij 2024 Vabilo na javno predstavitev teme doktorske disertacije študentke Ane Gubenšek

Vabimo vas na javno predstavitev teme doktorske disertacije z naslovom Primerjalna analiza biodeterioracije s Parengyodontium spp. in biozaščite z Aureobasidium spp.: razkrivanje glivnih strategij pri razgradnji in zaščiti materialov študentke doktorskega študijskega programa 3. stopnje Obnovljivi materiali za zdrava grajena okolja Ane Gubenšek.

Predstavitev bo potekala v petek, 21. 06. 2024 ob 15.00 na InnoRenew CoE, Livade 6a, 6310 Izola, soba Pseudotsuga. Predstavitev bo na voljo tudi preko Zoom povezave, do katere dostopate tukaj.