četrtek, 4. julij 2024 DIGI-MAT: Obravnava matematičnih učnih vsebin z uporabo digitalnih orodij - numerična matematika

Vljudno vas vabimo na nadaljnje izobraževanje in usposabljanje strokovnih delavcev v vzgoji in izobraževanju, ki ga bomo izvedli na Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT).

Izobraževanje z naslovom »DIGI-MAT: Obravnava matematičnih učnih vsebin z uporabo digitalnih orodij - numerična matematika« bo potekalo med 24. septembrom in 28. septembrom 2024, v živo na UP FAMNIT in prek aplikacije ZOOM.

Udeleženci bodo na usposabljanju poglobili svoje znanje na področjih modeliranja s krivuljami in ploskvami (3 ure predavanj in 5 ur delavnic v programskem jeziku Blender) ter numeričnega računanja ničel polinomov (3 ure predavanj in 5 ur delavnic v Octavu in GeoGebri). Usposabljanje bo izvedeno v kombinirani obliki, in sicer dva dneva v živo (skupaj 14 ur) in eno predhodno Zoom srečanje (skupaj 2 uri).

Izobraževanje je vredno1 točko.

Prijave za udeležence se zbirajo v sistemu KATIS.

Več o programu si lahko preberete TUKAJ.

Katalog programov nadaljnjega izobraževanja in usposabljanja strokovnih delavcev v vzgoji in izobraževanju za šolsko leto 2024/2025.

Za dodatne informacije nas lahko kontaktirate na ana.zalokar@famnit.upr.si.