petek, 26. april 2024 [VABILO ZA ŠTUDENTE] Café Evropa: pogovorni večer z Goranom Vojnovićem

V sklopu programa EUROPE DIRECT Koper-Capodistria, ki ga izvaja  Kulturno Izobraževalno društvo PiNA, v letošnjem letu organizirajo cikel treh pogovornih večerov poimenovanih Café Evropa. Njihov namen je spodbuditi javnost h kakovostni razpravi o izzivih, s katerimi se srečuje EU in se odzvati na aktualne razprave v javnosti vezane na EU. Dogodki so organizirani na način, da spodbujajo razpravo med udeleženci. Omenjene pogovorne večere organizirajo že šesto leto.

Tokratni pogovorni večer organizirajo v sodelovanju z Radiem Koper.

Gost bo Goran Vojnovič, filmski režiser in pisatelj, ki živi in dela v Ljubljani. Posnel je štiri celovečerne filme in napisal štiri romane. Že petnajst let objavlja tedensko kolumno v Dnevnikovem Objektivu, trenutno pa končuje besedilo za gledališko predstavo: V iskanju izgubljenega jezika, ki bo imela premiero jeseni v novogoriškem gledališču.

Pogovorni večer bo v torek, 7. maja 2024, ob 18. uri v prostorih PiNE (Gortanov trg 15, Koper).

Dogodek je brezplačen. Mesta so omejena, zato vas prosimo, da vašo udeležbo potrdite na tej povezavi najkasneje do ponedeljka, 6. maja 2024 oz. do zapolnitve prostih mest.

Pogovorni večer bo moderiral Andrej Šavko, odgovorni urednik Radia Koper.