ponedeljek, 29. april 2024 Pridruži se EUSAIR Mladinskemu svetu! // Join The EUSAIR Youth Council!

Si dinamična in motivirana oseba s vizijo za prihodnost Jadransko-jonske regije? Si star/a med 18 in 29 let, vešč/a angleščine in prebivaš v Jadransko-jonski regiji? Če je odgovor pritrdilen, te vabimo, da razmisliš o prijavi v Svet mladih EUSAIR (EYC)!

Svet mladih EUSAIR išče nadobudne posameznike, ki so zavezani oblikovanju prihodnosti Jadransko-jonske regije. To je edinstvena priložnost za prispevanje k oblikovanju politik in strategij, ki bodo dolgoročno vplivale na regijo.

Za več informacij o makroregijah, EUSAIR in makroregionalnih svetih mladih, obiščite naslednjo povezavo: https://tools.espcommunity.eu/

Zakaj se prijaviti?

• Prispevaj k regionalnemu razvoju.
  • Poveži se z enako mislečimi posamezniki, strokovnjaki in odločevalci na področju.
  • Nadgradi svoje veščine, pridobi dragocene izkušnje in naredi opazen vpliv na regionalne pobude.

Pogoji za prijavo:

• Stalno prebivališče v državah in regijah Jadransko-jonske regije.
  • Starost med 18 in 29 let (ob oddaji prijave).
  • Znanje angleščine.
  • Nisi člani_ca EUSDR ali EUSALP Svetov mladih ob oddaji prijave.
  • Nisi član_ica politične stranke ali interesne skupine.

Postopek prijave:

***

Are you a dynamic and driven individual with a vision for the future of the Adriatic and Ionian Region? Are you aged between 18 and 29, proficient in English, and residing in the Adriatic-Ionian Region? If so, we invite you to consider applying for the EUSAIR Youth Council (EYC)!

The EUSAIR Youth Council is seeking enthusiastic individuals who are dedicated to shaping the future of the Adriatic and Ionian Region. This presents a unique opportunity to contribute to the formulation of policies and strategies that will have a lasting impact on the region.

To learn more about macroregions, EUSAIR, and macroregional Youth Councils, please visit the following link: https://tools.espcommunity.eu/

Why Should You Apply?

• Contribute to regional development.
  • Connect with like-minded individuals, experts, and decision-makers in the field.
  • Enhance your skills, gain valuable experience, and make a tangible impact on regional initiatives.

Eligibility Criteria:

• Permanent residency in countries and regions of the Adriatic-Ionian Region.
  • Aged between 18 and 29 years old (at the time of application submission).
  • Proficiency in English.
  • Not a member of EUSDR or EUSALP Youth Councils at the time of application.
  • Not affiliated with a political party or interest group.

Application  Criteria: